خانه سینما ویکند – پیشنهادهای سینمایی آخر هفته مجله شادونه

سینما ویکند – پیشنهادهای سینمایی آخر هفته مجله شادونه

سینما ویکند – پیشنهادهای سینمایی آخر هفته مجله شادونه

از این هفته یک سورپرایز برای همراهان مجله شادونه داریم، سینما ویکند ، پنجشنبه های هر هفته بهترین و جالبترین فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی را جهت مشاهده در آخر هفته پیشنهاد می دهیم.

توجه: تمامی محتوا فیلمها مطابق با فرهنگ خانواده ایرانی بوده و صحنه های زننده طوری حذف شده اند که به داستان فیلم لطمه زیادی وارد نشود.

سینما ویکند

در سینما ویکند، بهترین فیلم ها و سریال هایی که در طول هفته در مجله شادونه بارگزاری شده اند را جهت دانلود و مشاهده تعطیلات آخر هفته به شما معرفی میکنیم.

 

سینماویکند - دانلود فیلم ترسناک - معرفی فیلم های ترسناک

سینماویکند – دانلود فیلم ترسناک – معرفی فیلم های ترسناک

هفته اول) دانلود فیلمهای ترسناک

همیشه دیدن فیلم های ترسناک جذابیت زیادی دارد، البته برای آنهایی که دلشو دارند! در سال ۲۰۱۷ شاهد فیلم های زیادی در ژانر ترسناک بودیم. برویم سراغ معرفی فیلم های ترسناک:
آخرین آنها ادامه ای بر فیلم اره (Saw 8) با نام جیگساو یا Jigsaw است. اره ۸ یا Jigsaw یک فیلم اسلشر دیگه در ادامه سری فیلم های اره است.
فیلم دیگر فیلم IT یا «آن» است که یک فیلم فوق العاده از نویسنده مشهور استیون کینگ است که لقب پرفروش ترین فیلم ترسناک جهان را به خود اختصاص داده است.
فیلم دیگر آنابل ۲۰۱۴ است که یک فیلم ترسناک در کمپانی وارنر است و با موسیقی فوق العاده ترسناک خود، دلهره عجیبی به جان آدم می اندازد.
فیلم آنابل ۲ یا آنابل ۲۰۱۷ نیز ادامه ای ترسناک تر بر فیلم قبلی است.

توجه: دیدن فیلمهای زیر برای افراد زیر ۱۸ سال و همینطور کسانی که مشکل قلبی دارند بهیچ وجه توصیه نمی شود.

دانلود فیلم اره ۸ ، دانلود فیلم Jigsaw

دانلود فیلم IT ، دانلود مستقیم فیلم آن با دوبله فارسی

دانلود فیلم آنابل ۲۰۱۴

دانلود فیلم آنابل ۲۰۱۷

 

 

هفته دوم) دانلود فیلم های ؟؟؟